Четвер, 18.10.2018, 19:14

Головна » 2017 » Квітень » 3 » СВЯТО З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО ПОЕТА Т.Г.ШЕВЧЕНКА
СВЯТО З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО ПОЕТА Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Щовесни, коли тануть сніги,
                                                                                 І на рясті просяє веселка,
                                                                             Повні сил і живої снаги,
                                                                                           Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.

Учнями 5-9 класів 9 березня було проведено музикально-літературне свято з нагоди Дня народження великого поета Т.Г. Шевченка під керівництвом вчителів української мови та літератури Гули Емілії Йосипівни та Романів Ганни Володимирівни.

Учні ознайомили присутніх з життєвим і творчим шляхом Т.Г. Шевченка. Великий Кобзар залишив нам у спадок неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам'ять про себе. Учасники заходу продемонстрували свою любов до поезії, майстерність в декламуванні віршів.

Проникливо і сердечно звучали мелодії на слова Шевченка у виконанні ансамблю дівчат.

Атмосфера свята, вдягнені у вишиванки учні, заквітчані голови дівчат, рушники та портрети Кобзаря усе це свідчило, що українська мова та традиції українського народу не забуті, вони живуть серед нас, нагадують про наші коріння. А це саме те, чого прагнув, за що боровся великий син України – Тарас Григорович Шевченко.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 110 | Додав: smile | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »