Неділя, 23.09.2018, 17:13

Головна » 2017 » Жовтень » 18 » СВЯТО ВЧИТЕЛЯ
СВЯТО ВЧИТЕЛЯ

День учителя завжди проходить в нашій школі по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій.

За шкільною традицією  День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводять старшокласники. Цього дня вони спробували себе в ролі і викладачів, і вихователів.
     Напередодні свята у школі проходила виставка листівок до Дня вчителя та квіткових композицій.

А дев’ятокласники напередодні готували сюрприз для всього педагогічного колективу: вони прикрасили школу різнокольоровими кульками та плакатами з віршованими привітаннями.
    От і настав довгоочікуваний день... З самого ранку всі школярі, на чолі з випускниками, чекали вчителів, щоб привітати їх із святом та подарувати їм символ ніжності, чистоти та вірності - ромашки.

А тим часом йшли останні приготування до святкового концерту, який розпочався відразу після закінчення уроків. Всі учасники концерту дуже хвилювалися, адже хотіли порадувати вчителів у такий прекрасний день.

І от, нарешті, пролунав дзвінок з останнього уроку. Вчителі зайняли свої місця в залі, і свято почалося. Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з свята:

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 71 | Додав: smile | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »