Четвер, 16.08.2018, 09:25

Головна » 2015 » Вересень » 15 » СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

1 вересня, у школах лунає перший дзвоник. Для першокласників цей звук особливий - він сповіщає, що діти роблять перший крок у майбутнє доросле та самостійне життя.....

Ось розпочалась урочиста лінійка. Дванадцять першокласників  цього року поповнило ряди школи. Їх вперше до школи привели мама і тато. Приємно було спостерігати, що на Свято Першого дзвоника прийшли цілими родинами жителі села. Першачками цього року стали

1. Борис Максим Ігорович                                           7. Моцик Микола Ігорович

2. Гарбуз Злата Михайлівна                                       8. Нагірна Зоряна Володимирівна

3. Гусак Дмитро Андрійович                                       9. Слободян Єлизавета Миронівна

4. Давидяк Олег Миколайович                                   10. Струс Катерина Степанівна

5. Лепак Юрій Іванович                                              11. Тимчій Богдан Петрович

6. Мовчан Костянтин Романович                                12. Учуватова Ангеліна Віталіївна

У своїй промові директор школи Запоточна М.М. розповіла про успіхи та здобутки школярів у минулому навчальному  році, про славні традиції школи, побажала успіху школярам у навчанні, нагородила Похвальним листом “За високі досягнення у навчанні” кращих учнів 5-9 класів. Директор школи висловила вдячність за активну участь батьків в житті школи. Та побажала нових перемог та досягнень.

Про важливість знань для розбудови Української держави, бажання вчитись говорив у своєму виступі сільський голова села Підзамочка Лепак І.І. та побажав найкращих успіхів першокласникам та всім учням школи .

На святі з віршами та піснями виступили і першокласники, і випускники школи.

… І прозвучав перший дзвоник ( це право на цей раз дісталось учневі 9 класу Майданюку Юрію та учениці 1 класу Слободян Єлизаветі)

Традиційно випускники школи провели першокласників на їх перший урок – “Україна – наш спільний дім”.

В добру путь дорогі учні й шановні вчителі!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 154 | Додав: smile | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »