Неділя, 23.09.2018, 17:12

Головна » 2015 » Грудень » 21 » Свято Миколая
Свято Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. 18 грудня Святий Миколай завітав і до Підзамочківської школи.

Усі з нетерпінням чекають приходу Святого Миколая. Чекає не тільки малеча з початкових класів, а й старшокласники. Напевне, це один день в році ,коли вони не хочуть дорослішати, хочуть вірити у казку. У кожному вірші, у кожній пісні, які виконували наші учні,відчувалась любов до Святого Миколая. Щирою радістю засвітились оченята дітей, коли  з’явився Святий Миколай разом зі своїми божими слугами. Навіть ворожій силі,яка навідалась на свято,не вдалося завадити зустрічі Чудотворця.

В підсумку вистави Чудотворець, зворушений побаченим,обдарував усіх присутніх хлопчиків та дівчат солодощами.

До благодійної акції долучився голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром»,  Герой України Гадз Петро Іванович., який забезпечив подарунками учнів школи, за що йому  вдячні.

Директор школи Запоточна М.М. висловила вдячність педагогу-організатору Романів Г.В., Роненко Г.М. за музичний супровід  та всім класним керівникам,  учням та  батькам за активну участь в підготовці святкового виступу. Та з усією теплотою і щирістю побажала родинного тепла, здійснення дитячих  мрій та миру і спокою у кожній домівці!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 159 | Додав: smile | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »