Четвер, 16.08.2018, 09:25

Головна » 2016 » Вересень » 23 » ПЕРШИЙ ДЗВОНИК
ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Десятки дітей у бантах та з букетами і схвильовані батьки зранку заполонили подвір'я школи, вони поспішали на урочисту лінійку із нагоди Дня знань .

На подвір'ї перед школою відбулося урочисте відкриття навчального року. Для першокласників пролунав перший дзвоник, а випускний клас вийшов на “фінішну пряму”. На лінійці зібралися сім’ї школярів та друзі, маленькі першокласники одягнули вишиванки. Традицію вишиваних суконь та сорочок підтримали і старшокласники, а також керівництво школи, вчителі та батьки.

Цьогоріч Підзамочківська школа відкрила двері до знань для 12 першачків, а вчителі із побажанням наснаги у навчанні радо прийняли першокласників в навчальний заклад. Першачками у 2016-2017 навчальному році стали:

1. Борис Діана Ігорівна

2. Варварин Олег Миколайович

3. Варчак Дмитро Ігорович

4. Данило Іван Сергійович

5. Капаць Вероніка  Іванівна

6. КашикАліса Василівна                                                                                                          7. Коровець Максим Дмитрович

8. Костриба Матвій Михайлович

9. Присмака Віталій Михайлович

10. Сарахман Артур Сергійович

11. Слободян Ілона Володимирівна

12. Хруняк Антоніо Маріанович

У своїй промові директор школи Запоточна М.М. розповіла про успіхи та здобутки школярів у минулому навчальному  році, про славні традиції школи, побажала успіху школярам у навчанні, нагородила Похвальним листом “За високі досягнення у навчанні” кращих учнів 5-9 класів. Директор школи висловила вдячність за активну участь батьків в житті школи. Та побажала нових перемог та досягнень.

Традиційно у програмі дійства – вітальні слова пролунали від  сільського голови села Підзамочка Лепака І.І.  та з  благословення отця Богдана.

9-й клас символічно подарував першокласниками  жовті та блакитні кульки .А першокласники виконували пісні та читали вірші.

… І прозвучав перший дзвоник ( це право на цей раз дісталось учениці 9 класу Кіт Христині  та учениці 1 класу Слободян Ілоні)

Традиційно випускники школи разом із директором школи та першою вчителькою провели першокласників на їх перший урок .

В добру путь дорогі учні й шановні вчителі!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 132 | Додав: smile | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »