Неділя, 16.12.2018, 09:49

Головна » 2016 » Березень » 11 » Методичне об'єднання вчителів початкових класів
Методичне об'єднання вчителів початкових класів

В Підзамочківській ЗОШ І-ІІ ст. 03 березня 2016 р. відбулося методичне об'єднання вчителів початкових класів  з теми: «Формування ключових і предметних компетентностей учнів  початкової школи шляхом  впровадження в практику роботи інноваційних  технології, створюючи умови для розвитку творчих здібностей учнів, їх всебічного розвитку». Учитель 3 класу  Іваськів Т.П. провела відкритий урок з літературного читання на тему: "В.Сухомлинський "Кінь утік...".

Учасники ШМО мали змогу простежити, як втілюється компетентністний підхід за вимогами нового Державного стандарту початкової загальної освіти на уроці літературного читання.

Присутні ще раз переконалися, що впровадження компетентнісного підходу у навчання це засіб формування самостійної творчої особистості. Цей процес неможливий без залучення нових педагогічних технологій, зокрема,  діяльнісного підходу та додаткових освітніх ресурсів, інноваційних  технологій. Тільки тоді мета вчителя стане метою учня і забезпечить йому відкриття власної Країни знань .

У заході взяли участь 4 вчителя   початкових класів школи (Годз О.І., Сеньків Г.В., Роненко Г.М., Комарницька М.І.), а також запрошені Л.М.Кісілюкметодист з початкової освіти Бучацького РКМК, М.М.Запоточна, директор школи.

На засіданні методичного об'єднання вчитель 3 класу Тетяна Петрівна презентувала досвід своєї роботи з теми :Розвиток пізнавальних інтересів молодших школярів шляхом удосконалення навички читання ”. Ознайомила з шляхами реалізації інноваційних технологій навчання, поділилася досвідом роботи по впровадженню активних та інтерактивних форм роботи з учнями на уроках літературного читання.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 159 | Додав: smile | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »