Неділя, 23.09.2018, 17:12

Головна » 2017 » Березень » 24 » ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

В школі 14 лютого 2017 року відбулося святкування Дня Святого Валентина. Уже за традицією стало написання листівок-валентинок з привітаннями та найкращим побажаннями для людей небайдужих серцю. Для бажаючих зробити листівки своїми руками, в школі напередодні свята, пройшов майстер-клас по виготовленню валентинок, який підготувала та провела вчитель англійської мови – Костриба Ольга Михайлівна. У майстер-класі  охоче приймали участь учні 5-9-х класів.

Протягом дня в школі панувала атмосфера любові, на це надихала музика та святковий настрій всього колективу школи. В цей день учні декламували вірші про кохання, танцювали, співали пісні. Та родзинкою свята було те, що учні дуже гарно розповідали про Святого Валентина та про кохання, а на завершення заходу, всіх здивували виконанням на англійській мові театральної постановки на тему «Попелюшка» («Cinderella»), яку, під супроводом Ольги Михайлівни, підготували та інсценізували учні 5-9-х класів.

Цілі театральної постановки на тему «Попелюшка» («Cinderella»): розвиток навиків усного мовлення,сприймання на слух англійської мови; виховувати почуття доброти, чуйності; заохочувати дітей до подальшого вивчення англійської мови. На час перегляду казки-вистави всі присутні мали змогу зануритися в атмосферу справжнього кохання.

Всі глядачі та учасники заходу проявляли щиру зацікавленість святом та були у захваті від концерту та створеної святкової атмосфери!

Сподіваємося, що ще довго у школі пануватиме така дружня романтична атмосфера, як у День Святого Валентина.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 119 | Додав: smile | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »