Четвер, 16.08.2018, 09:25

Головна » 2017 » Квітень » 4 » благодійний концерт за участю відомого буковинського співака Святослава Края
благодійний концерт за участю відомого буковинського співака Святослава Края

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

ЗА УЧАСТЮ ВІДОМОГО БУКОВИНСЬКОГО СПІВАКА СВЯТОСЛАВА КРАЯ

22 квітня у нашій школі відбувся благодійний концерт за участю відомого буковинського співака Святослава Края. Метою заходу було виховання патріотичного духу, любові до української пісні, поваги до воїнів Сходу. Учнями та вчителями школи зібрано 1000 гривень. Волонтерами їх буде передано в зону АТО.

Святослав Край виконує благородну місію – своїми піснями допомагає солдатам як матеріально, так і морально, адже підносить бойовий дух там – на передовій. Свій вогник він намагався передати й учням. Піснею, словом довести, що український народ – непереможний.

Дуже привітний, з почуттям гумору і просто симпатичний молодий чоловік подарував глядачам море задоволення, виконавши як відомі пісні: «Край, мій рідний край», «Василина», «Червона рута» так і  такі, що прозвучали для нас вперше. Це – «Гордімося, друзі, що ми українці!», «Стежина в мамину світлицю».   Кожне слово, що лунало з уст Святослава, пронизане глибоким і щирим патріотизмом, бажанням, щоб всі бійці повернулися із зони АТО живими та здоровими.  Учні школи, вчителі та гості в залі з ентузіазмом підспівували співаку, перебуваючи у полоні його харизми.

Школярі є небайдужими до подібних акцій. Кожен усвідомлює свою значимість. Бо ми – єдина нація, єдина Україна.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 111 | Додав: smile | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »